USD: 5,9394 TL
Tüm Ürünler
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER

ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER

 • Fiyatı: 75,00 USD
 • KDV Dahil Fiyatı 88,50 USD | 525,64 TL
 • Tavsiye Edilen SK Fiyatı 75,00 USD + KDV
 
Sepete At
Genel Özellikler
Modem Tipi Kablosuz
Kablosuz Bağlantı Hızı 300/433Mbps
Bağlantı Özellikleri ADSL2, VDSL2
Ethernet Çıkışı 2 Port
USB Yok
Router Var
Firewall Var
Anten Sayısı 3
Anten Gücü dBi anten x 3
Frekans Aralığı 2.4 - 5GHz
Değiştirilebilir Anten -
Desteklediği Standartlar EEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE
Türkçe Menü VAR
İşletim Sistemi Windows® 7 Windows® 10 Windows® 10 64-bit Windows® 8.1 Windows® 8 Mac OS X 10.4 ya da daha yükse
Kutu İçeriği Modem, 1 x Telephone Kablosu, 1 x Ethernet Kablosu, Adaptör, Garanti Belgesi, 1 x Hızlı Kurulum Kılavuzu, Splitter
Garanti 36 Ay Garanti
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER
 • ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER

Mükemmel Ağ Performansıyla Devamlı Takdir Görüyor!

802.11ac kablosuz hızlarıyla geleceğe yönelik çok yönlü yapı

ASUS DSL-AC750, toplam 733 Mbps'e ulaşan çift bant veri hızlarına sahip bir ADSL/VDSL 802.11ac Wi-Fi modem router'dır. 802.11ac, 5 Ghz bandında 433 Mbps kablosuz veri hızı sunarken 2,4 GHz 802.11n performansı ise 300 Mbps'i destekler. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetlerine uyum sağlayan ürün, ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayabilecek özelliklere sahiptir. 

ASUS AiRadar, Wi-Fi kararlılığını artırır ve kapsama alanını önemli ölçüde genişletir. ASUSWRT'nin kullanımı kolay grafik kullanıcı arayüzü size ağınız üzerinde tam kontrol vererek istediğiniz ayarları yapmanızı ve DSL-AC750'nin tüm gücünü açığa çıkarmanızı sağlar. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimi olanağı sayesinde ağ bağlantısı konusunda acemi olanlar bile gelişmiş özelliklerden faydalanabilir. Tecrübeli kullanıcılar ise ürünün IPv6 desteğini, birden fazla kablosuz SSID özelliğini ve şifrelenmiş VPN erişimini çok beğenecek.

Tek cihaz, iki işlev

DSL veya Ethernet WAN bağlantı seçenekleri sayesinde DSL-AC750, DSL modeme ek kablosuz router veya sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. İhtiyacınıza yönelik modu seçebilirsiniz. Bu sayede, güç sarfiyatı yapan iki ayrı cihaz kullanmak yerine tek cihazla hem enerjiden tasarruf eder hem de cihaz kalabalığına yol açmazsınız. İster temel bir ev kurulumu yapmak ister gelişmiş bir kablosuz ağ kurmak isteyin, DSL-AC750 ihtiyacınız olan tüm esnekliği size sunar. Dilerseniz iki modu eş zamanlı olarak kullanabilir ve ASUSWRT'deki çift WAN işleviyle yönetebilirsiniz. 

DSL-AC750; ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL2 gibi yaygın tüm DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde ürünü Ethernet bağlantı noktası üzerinden herhangi bir fiber veya kablo bazlı modem ile kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellik ile ürün, gelecekte İnternet Servis Sağlayıcısını değiştirmek isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor.

Choices of DSL or Ethernet WAN connections.

Gelişmiş sinyal menzili ve kararlılığı

ASUS AiRadar, özel ASUS RF ince ayar özelliğini kullanarak kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde geliştirir. Bu sayede kapsama alanı genişler, dinamik veri hızı artar ve kararlılık sağlanır.

ASUS AiRadar intelligently improves wireless connections

Tablet, akıllı telefon veya bilgisayarınızdan 3 adımda kolay kurulum.

ASUS router'ınızı akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanarak 30 saniyeden kısa sürede* ve sadece üç adımda kolaylıkla kurabilirsiniz. Router'ın kablolarını bağlayın, bir web tarayıcısı açın ve kurulum sihirbazını takip ederek kısa sürede İnternet'e adım atın.
* ASUS tarafından test edilen ve onaylanan kurulum süresi. Gerçek süre İnternet Servis Sağlayıcı, bağlantı türü, konum ve diğer etkenlere göre değişebilir.

ASUS Router Uygulaması
Ağınızı her yerden kontrol edin

Her geçen gün daha çok mobil hale gelen hayatınızda, ağınızı bir uygulama ile yönetmek daha önce hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Kullanımı kolay ve sağlam bir şekilde en baştan geliştirilen yeni ASUS Router uygulaması, bilgisayar açmanıza gerek kalmadan router'ınızı kurmanızı, ağ trafiğinizi yönetmenizi, bağlantı sorunlarını tespit etmenizi ve cihaz yazılımını güncellemenizi sağlar. » Daha fazla bilgi edinin

İndirmek için aşağıya tıklayın

Get it on Google Play  Download on the App Store
ASUS Router APP for easy setup

Misafirlerinize özel Wi-Fi

Kişsel parolanızı veya ağ kaynaklarınızı paylaşmak zorunda kalmadan İnternet bağlantınızı misariflerinize açın. ASUS Misafir Ağı her biri kendi kullanım limitlerine ve parolalara sahip altı ayrı misafir ağı oluşturmanıza olanak verir. Misafirler ana ağınıza veya diğer bağlı cihazlara erişemez.

ASUS Guest Network supports up to six separate guest networks

Şifrelenmiş uzak bağlantı için VPN sunucusu ve istemci

VPN sunucusu ve VPN istemcisi sayesinde, ücretli VPN servislerine veya özel bir VPN sunucusuna ihtiyaç duymadan ev ağınıza uzaktan erişebilir veya İnternet'te şifrelenmiş olarak gezinebilirsiniz.

VPN server and client for encrypted remote connection

ASUSWRT ile sağlam kontrol ve optimizasyon

ASUSWRT arayüzü ile ağ uygulamalarını kurma, izleme ve kontrol etme işlemlerini kullanımı kolay tek bir alanda yapabilirsiniz. 30 saniyede kurulum, birden fazla cihaz tespiti ve esnek ayar seçenekleriyle ASUSWRT ağ performansınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Çift WAN sayesinde tek bir router'da iki bağlantıya/İnternet Servis Sağlayıcıya sahip olabilirsiniz. Yük dengesi ve yük devretme özellikleri kesintisiz İnternet erişimi için kararlılık ve yedekli bir yapı sunar.


oksid.com.tr © Copyright 2020 Oksid Bilişim Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti