USD: 15,9390 TL
Tüm Ürünler
Bayi Girişi
Bayimiz Olun
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

Hakkımızda

Teknoloji ürünleri toptan dağıtıcısı olarak temelleri 1999 yılında atılan firmamız, 2003 yılından itibaren Türkiye genelinde bayi ağını oluşturmaya başlamış ve her geçen yıl bu ağı genişleterek sektördeki yükselişini sürdürmüştür. Değişen ve gelişen teknolojiye adapte olarak ürün yelpazesini sürekli güncel ve geniş tutan firmamız 2008 yılında ithalata başlayıp hem kendi markalarıyla üretim yaptırıp hem de uluslararası markaları ithal ederek müşterilerine daha fazla avantaj sunmaya başladı.

Türkiye’nin hemen her noktasına 150 den fazla Dünya markası ve 3700 ün üzerinde ürünü, 190 kişilik genç ve dinamik bir ekip ile ulaştırmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

İş ortaklarımızı ve müşterilerimizi dijital dönüşüm yolculuğunda desteklemek, iş modellerine en uygun teknolojilerle buluşturmak ve Türkiye’nin Lider Teknoloji sağlayıcısı olmak.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin verimliliklerini artırma noktasında yenilikçi ürünler, global kaynaklardan ulusala uzanan basit tedarik zinciri çözümleri, sade ve çevik operasyonel altyapımızla iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin başarı hikayelerini destekleriz.

oksid.com.tr © Copyright 2022 Oksid Bilişim Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.